Skocz do zawartości

Symulacja życia


sazian

Polecane posty

mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie :D

ale do rzeczy

kiedyś miałem taką fajną grę tylko za chiny nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu

jeśli ktoś po poniższym opisie domyśli się jak ta gra się nazywa to bardzo bym prosił o podanie tytułu

 

opis:

w grze na wyspie(lub wyspach zależy od scenariusza), gracz hoduje różne organizmy żywe

z tego co pamiętam to były dostępne rośliny, płazy, gady, owady,pajęczaki, i ssaki

grach miał za zadanie "zaprojektować" nowy gatunek czyli określić czym się żywi,tępo rozmnażania, długość życia, tolerancja temperatur oraz czy jego środowiskiem życia jest woda czy ziemia,

grafika jest bardzo prosta

na niebieskim tle (woda) są brązowe wyspy które w miare sadzenia nowych roślin stają się coraz bardziej zielone

 

to chyba wszystko co pamiętam

 

i bardzo bym prosił

NIE ŚMIAĆ SIĘ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Witam,

nazywam się sazian i od 10 lat naprawiam pralkę....

a tak na poważnie to ostatnio przypadkowo natrafiałem na dosyć podobny tytuł, a mianowicie SimLife. Jest to gra pod DOS'a z roku 1992. Tak na pierwszy rzut oka gra jest dosyć podobna do tej której szukałem ale wydaje mi się że ma nieco mniej opcji i nieco ładniejszą grafikę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Odkopię trochę temat, ale szukam gry w podobnym klimacie, co ta w temacie. Mianowicie chodzi w niej o to, że zarządza się wyspą, buduje się rózne domy, zakłady pracy, biurowce, rozwija się przemysł i gospodarkę. Coś jak tropico, tylko mniej rozbudowane. Będę wdzięczny za odpowiedź, ale nie spodziewam się cudów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...