Skocz do zawartości

SphereNet


Brainer

Polecane posty

CYTAT(Jason @ pią, 10 sie 2007 - 14:50) Heh ;) Niezłe zainteresowania, japoński... bardzo trudny język - strasznie dużo znaków, bo nie wiem jak ze składnią ;)

 

Składnia jest nawet prosta do opanowania, ale nauka kanji trochę zajmie. Chociaż nauka kany jest trochę łatwiejsza - ok. 90 znaków. :)

 

CYTAT(Jason @ pią, 10 sie 2007 - 14:50) Ja już od szóstej klasy podstawówki, wiedziałem że pójdę na studia informatyczne, no i bach, już jestem na nich, w październiku zaczynam pierwszy rok ;) No ale są różne przypadki. Nie wiem jaki duży jest Twój zapał :)

 

To ja zdecydowałem się na programowanie o wiele wcześniej. Od drugiej klasy podstawówki programuję. :) Ale ja dopiero pójdę do trzeciej gimnazjum. :D Mój zapał jest duży, ale ostatnio trochę z tym gorzej... :(

 

Brainer: norma, jeszcze nie raz tak bedziesz mial uwierz :]

 

Nawet mnie, Krajewka, nie dołuj. :)

 

Ale jedno mogę obiecać, że jeżeli tylko jakakolwiek wena powróci, dam znać! Możecie liczyć na screeny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zdecydowałem się na programowanie o wiele wcześniej. Od drugiej klasy podstawówki programuję. :) Ale ja dopiero pójdę do trzeciej gimnazjum. :D Mój zapał jest duży, ale ostatnio trochę z tym gorzej... :(

 

No ja już od chyba trzeciej klasy podstawówki wiedziałem, że chce robić w przyszłości coś związanego z informatyką, potem uściśliło mi się, że to będzie programowanie :] i programuje od 2 lat jak narazie :), teraz ide do 1 klasy liceum.

 

@brainer: jeżeli programujesz od drugiej klasy podstawówki to pewnie miałeś w rodzinie jakiegoś informatyka, albo coś. Bo wątpie, żeby taki gówniarz co się uczy alfabetu potrafił programować :D

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brainer: jeżeli programujesz od drugiej klasy podstawówki to pewnie miałeś w rodzinie jakiegoś informatyka, albo coś. Bo wątpie, żeby taki gówniarz co się uczy alfabetu potrafił programować :D

 

Cóż... Nie mam w rodzinie żadnego informatyka. Jedyne, co pokazywał mi tata, to była obsługa Worda i Windows. :) Do wszystkiego doszedłem sam. Może trudno w to uwierzyć, ale tak jest naprawdę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jason

Twoja siotra to ma pecha dopiero, mieć takiego brata :P (w sensie Jasona)

 

@Brainer

Często takie coś mam

 

@Początki programowania

Ja zawsze lubiłem komputery, ale pewnego razu w piątej klasie wszedłem na czata do pokoju "Hacking" i zacząłem się przechwalać, że umiem pisać wirusy. Na pytanie w czym, odpowiedziałem, że w HTMLu (:D). A potem mnie wyprostowali, powiedzieli co i jak i jakoś ruszyło :). Napisz ktoś temat "Jak zaczęła się Wasza przygoda z programowaniem?" czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ktoś temat "Jak zaczęła się Wasza przygoda z programowaniem?" czy coś w tym stylu.

 

Taki temat już jest:

O, nie ma.

;p

 

Hm, jestem pewien, że był, przejrzałem "Beczke" i nie ma, kurcze. No nic, zamykam ten, jak ktoś chce to niech zacznie nowy w Beczce, a ja go przykleje. Tylko bez tysięcy niepotrzebnych postów w tym temacie która ma powstać ;P

 

Brainer: napisz mi PW jak będziesz chciał dopisać tutaj coś związanego z tematem - odblokuje go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...