Skocz do zawartości

Temat miesiąca


Force
 Share

Temat miesiąca  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat w Lipcu wyda? Ci si? najciekawszy

    • "Vista - tak czy nie" - ca?kowity offtop w postaci bratobójczej walki
      8
    • "Pokaz pulpit" - ju? na temat, przyjazna atmosfera i ?adne tapety
      4
    • "Bober "Bober"" - czyli czeski film dla wi?kszo?ci u?ytkowników
      3
    • "Gra strategiczna" - czyli emocje czy aby autor tak na serio i co? wyjdzie
      2
    • "Jakiego OSu u?ywasz" - te? mo?e by? przyjazny temat i si? rozwin?? chyba ?e co niektórzy siekierki powyjmuj?
      2


Polecane posty

Jako że zauważyłem, że się zrobił straszny ruch na forum, że w porywach było chyba 13 użytkowników naraz oraz ciekawych tematów więc ciekawi mnie który temat z tych, które miały więcej postów wam się spodobał. Mam nadzieje, że nie będzie wybierania po tym ile kto krwi zużył (nie sugeruję żadnej odpowiedzi :P )

Wg mnie piąta odpowiedź, bo może będzie tak jak pytanie o Vistę, ale jest szansa, że będzie na temat, i lekko w tyle dwójka, ostoja ciszy :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(5corpio @ sob, 28 lip 2007 - 01:43) Szczerze to żaden bo cały miesiąc ostatni wydał się tu kompletnie bezproduktywny i bierny jeśli chodzi o sprawy związane z programowaniem.

Nie przewidziałem tak dużego pesymizmu

 

Jak dla mnie też temat o Vista biggrin.gif

 

Widze, że jestem główną atrakcją serwisu biggrin.gif

 

To może zamiast Bobera, mógłby być Jason w logo serwisu ;P

No i by jeszcze jakaś emigracja była :P

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to żaden bo cały miesiąc ostatni wydał się tu kompletnie bezproduktywny i bierny jeśli chodzi o sprawy związane z programowaniem.

 

Skorpionek ma trochę racji, bo czy ktoś napisał jakiś post, w którym znalazłaby się tona jakiegoś użytecznego stuffu (oprócz Force'a)? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionek ma trochę racji, bo czy ktoś napisał jakiś post, w którym znalazłaby się tona jakiegoś użytecznego stuffu (oprócz Force'a)? :D

Jeżeli dobrze zrozumiałem "stuff" to się jeszcze zarumienię :P , ale też myślę, że przesadzasz, jedna jaskółka wiosny nie czyny, w Sierpniu może będę pisał tylko "lol" lub "rotfl" czy jak to się pisze i dostane bana :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem "stuff" to się jeszcze zarumienię :P , ale też myślę, że przesadzasz, jedna jaskółka wiosny nie czyny, w Sierpniu może będę pisał tylko "lol" lub "rotfl" czy jak to się pisze i dostane bana :D

 

Hehe. :) Ja w sierpniu też mam zamiar wziąć się za jakieś konkretne kodowanie, bo tylko siedzę, gadam na IRCu, MSNie i oglądam anime. :) Menedżer tekstur trzeba poprawić i zrobić w końcu mój projekcik. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...