Skocz do zawartości

Gra startegiczna (turowa lub po części RTS)


LOSMARCELOS

Polecane posty

Ja też dorzuce swoje pff. Jeżeli masz zamiar uczyć się języka podczas tworzenia takiego projektu, zajmij się hodowlą ślimaków. Jeżeli pytasz, czy taki projekt to wyzwanie - jak najbardziej, a z postów wywnioskowałem, że za wiele to Ty nie zdziałasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzuce swoje pff. Jeżeli masz zamiar uczyć się języka podczas tworzenia takiego projektu, zajmij się hodowlą ślimaków. Jeżeli pytasz, czy taki projekt to wyzwanie - jak najbardziej, a z postów wywnioskowałem, że za wiele to Ty nie zdziałasz.

Chyba znajac dobrze Delphi + Podstawy WIN API, oraz Tubo Pacala nauczenie się C++ Buildera nie będzie problemem.

Po prost zawodowo zajmuje się czymś innym niz programowanie gier (bazy danych i SPSS for Windows).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zrobienie wszystkiego oprócz kodu i grafiki, czyli co, jak gdzie, a potem zobaczyć w czym bym to umiał zrobić, potrzeba więcej szczegółów niż tylko 3 zdania o czym i link do jakiejś gry bo tak to ja moge powiedzieć, że zrobię SO coś w stylu link

, ale kto będzie to traktował poważnie? :P

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zrobienie wszystkiego oprócz kodu i grafiki, czyli co, jak gdzie, a potem zobaczyć w czym bym to umiał zrobić, potrzeba więcej szczegółów niż tylko 3 zdania o czym i link do jakiejś gry bo tak to ja moge powiedzieć, że zrobię SO coś w stylu link[/url]

, ale kto będzie to traktował poważnie? :P

Hmmm czyli jednym słowem trzeba sie zbierac za projektowanie gry i przedstawić jakąś wersje alpha:)

P.S A czy wg Was C++ Builder (albo Turbo C++) nadaje sie do programowania gier 2D strategicznych - turowych ? Po prostu wydaje mi się, że interfejs graficzny, obsługe animacji, zdjęć i wideo i tabel będzie łatwiej zaprojektować w C++ Builderze niz w Visual C++ i WinApi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...