Skocz do zawartości

Bober "Bober"


krajew4
 Share

Polecane posty

ehh... żeby zrozumieć kim jest ów Bober musicie rozszyfrować skrót MBF ;P a potem się ładnie uśmiechnąć i poprosić odpowiednia osobę o udostępnienie archiwów xD

 

A to już rozumiem, czemu pytałeś czy nadal mam MBFa :P ale MBF nie ma z tym nic wspólnego i nie pomoże w zrozumieniu fenomenu Bobera. A bober - bot to nie ta sama "osoba", o której mówimy, nasz Bober jest na kanale od kilkunastu miesięcy przecież, a ten bot od paru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja wykorzystalem bobra w dwoch swoich grach ;)

 

Krajew no wiesz co...

 

 

Bober jest jak...jak... rodzina xD Ale nie zawsze jest na kanale bo np. jak sie rano budze to nikogo nie ma :P A tego bobra narysowanego wystarczy "troszke" dopracowac.... on musi byc.... naturalny :P xD :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Iskar @ czw, 26 lip 2007 - 02:44) utożsamiać mojego MBFa z takimi wynikami google ;P

 

Śmiesz kwestionować wyniki Wielkiego?

 

 

Uahahahah nie zgadniecie bo nie jestescie bobrami :D!

 

Boberami :P To ja niewtajemniczony wiem lepiej niż wy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Nvm @ czw, 26 lip 2007 - 13:52) Śmiesz kwestionować wyniki Wielkiego?

 

Jak najbardziej, MBF jest mój i najlepiej wiem czym jest :)

 

CYTAT(Nvm @ czw, 26 lip 2007 - 13:52) Boberami :P To ja niewtajemniczony wiem lepiej niż wy :P

 

Bobry czy Bobery - używamy tego wymiennie.

 

Próbujcie odgadnąć a nagroda w postaci oświecenia i ujrzenia MBF'ow was nie ominie

 

Nie MBFów, tylko MBFa ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, MBF jest mój i najlepiej wiem czym jest :)

 

Chyba nie wiesz coś narobił naiwny (powiedziałbym głupi lub nędzny ale nie chcę nikogo obrażać) śmiertelniku! Ludzie! Ludzie! Ten nikczemnik obraża Wielkiego! Do broni bracia, do broni! Na stos, na stos!

 

Za tę obrazę Wielki znalazł te oto zdjęcią w 0,12 sek :)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG

 

KKKas... ale Ty byles na ircu przez jakiś czas to nic dziwnego, że wiesz ;p skoro już KKKas "zgadł" ( ;P ) to tak: Misiek, bober i funfle to mój komiks o kanale #unit1 i jego użytkownikach. Tylko, że nie ma nic wspólnego z tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...