Skocz do zawartości

Fruity logic


krajew4

Polecane posty

Hi. Jako ze ostatnio wysyp projektow na forum, to zdecydowalem sie pokazac uchylic rabka tajemnicy i pokazac swoja prace na compo ;)

Obrazek

Na razie tylko screen z gry ;), jak zrobie w wersje w ktora bedzie mozna 'zagrac' to wystawie exeka ;)

Niestety musze sam robic grafike i kod, wiec wolno mi to idzie, jakby ktos mial jakiegos dobrego zaprzyjaznionego grafika ktory zrobi grafe za free to prosze o kontakt :-D ^_^

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe dla oka :), co prawda nudzą mnie takie gierki ale ta wygląda smakowicie xD

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jak zwykle nadrabiasz cukierkową grafiką kojarzącą się z dzieciństwem uderzasz do podświadomości, przez co denne, stare, znane gry znów się podobają.

Bardzo ładne tylko przerost formy nad treścią :).

Ps: Ja chyba już grałem w taką grę napisaną przez Ciebie czy Ty czasem nie próbujesz nas ściemnić że piszesz coś nowego? :D

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo fajne, kolorowe, tylko dziwi mnie czemu nie ma wersji polskiej :D

Oraz zauważyłem dwie rzeczy - gdy nacisnę jakiś owoc to np. nie mogą naciskać guzików, nie lepiej by było że jak nacisną owoc a potem guzik to guzik zadziała a owoc się odznaczy?

Oraz - jak się naciśnie nutę aby nie było dźwięku to nei ma muzyki, ale jest dźwięk gdy się wykona nieprawidłowy ruch.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...