Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

krajew4

Fruity logic

Recommended Posts

Hi. Jako ze ostatnio wysyp projektow na forum, to zdecydowalem sie pokazac uchylic rabka tajemnicy i pokazac swoja prace na compo ;)

Obrazek

Na razie tylko screen z gry ;), jak zrobie w wersje w ktora bedzie mozna 'zagrac' to wystawie exeka ;)

Niestety musze sam robic grafike i kod, wiec wolno mi to idzie, jakby ktos mial jakiegos dobrego zaprzyjaznionego grafika ktory zrobi grafe za free to prosze o kontakt :-D ^_^

Jak odpalam to coś dziwnie mi kompa spowalnia..

A tak poza tym to gra fajna, tylko smok troche dziwnie skacze XDDD

Miłe dla oka :), co prawda nudzą mnie takie gierki ale ta wygląda smakowicie xD

Wszystko ładnie, pięknie... tylko takich gier już jest chyba sporo? ;-) Flashowych, nie flashowych... różnych...

Heh... jak zwykle nadrabiasz cukierkową grafiką kojarzącą się z dzieciństwem uderzasz do podświadomości, przez co denne, stare, znane gry znów się podobają.

Bardzo ładne tylko przerost formy nad treścią :).

Ps: Ja chyba już grałem w taką grę napisaną przez Ciebie czy Ty czasem nie próbujesz nas ściemnić że piszesz coś nowego? :D

Bardzo mozliwe ze grales :-D Tylko ze tamta gra byla napisana w delphi, nie ze swoja grafika i kod wola o pomste do nieba :-D

Aha, i nie wiem dlaczego Spider100 nazywasz takie gry dennymi ;->

Bardzo fajne, kolorowe, tylko dziwi mnie czemu nie ma wersji polskiej :D

Oraz zauważyłem dwie rzeczy - gdy nacisnę jakiś owoc to np. nie mogą naciskać guzików, nie lepiej by było że jak nacisną owoc a potem guzik to guzik zadziała a owoc się odznaczy?

Oraz - jak się naciśnie nutę aby nie było dźwięku to nei ma muzyki, ale jest dźwięk gdy się wykona nieprawidłowy ruch.

• Create New...