Jump to content

Rozwój serwisu, nowe arty/pliki/pytania FAQ, wasze strony


Iskar
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym abyście w tym temacie zamieszczali linki do ciekawych stron, które wg Was nadają się do katalogu stron w serwisie Unit1. Jeżeli odwiedziliście strone o programowaniu, na której znaleźliście ciekawe teksty, porady, pliki itp. do wrzućcie tutaj link, my dodamy go do serwisu. Niech inni też się o nim dowiedzą ;-)

 

Jeśli znaleźliście ciekawy kurs, kod źródłowy, komponent bądź inne przydatne rzeczy, zamieśćcie link, plik ten zostanie dodany do serwisu. Oczywiście, tylko w przypadku, gdy autor pliku zezwala na jego darmowe rozpowszechnianie. W polu 'Dodany przez' będzie widnieć wasza ksywka ;-)

 

Napisałeś ciekawy artykuł i chciałbyś, aby został umieszczony w serwisie Unit1? Dodaj go tutaj, podrzuć link bądź wyślij jednemu z adminów ( mg@unit1.pl, kd@unit1.pl, pk@unit1.pl).

 

Jeżeli masz chociażby pomysł na pytanie do FAQ, podziel się nim z nami ;-) nie musisz pisać odpowiedzi, my się postaramy ją znaleźć i dodać do serwisu.

 

Poza tym, jeżeli chciałbyś aby napisano artykuł na jakiś temat, który nie jest zbyt często poruszany na innych serwisach lub artykuły nie wyczerpują go, przedstaw swoją propozycję. Postaramy się napisać art na taki temat.

 

W dziala Katalog Stron dodany zostanie nowy dział, w którym będziemy umieszczać linki do waszych stron. Zamieszczajcie linki w tym temacie.

 

Zapraszamy do współpracy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...