Skocz do zawartości

Kompilator By HNB [Blog projektu FocusCore]


HNB

Polecane posty

Stało się :P. Jako że mam już bloga to nie muszę tyle pisać na forum. Mam nadzieję, że mi wystarcza inwencji programistycznej by to zrobić, przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy ;) dzięki generatorom. Co tu dużo pisać - zapraszam na focuscore.dathox.com. W temacie tym, będę zamieszczać jakieś ważniejsze wydarzenia na blogu, czy info o betach, CRach, i stabilnych wersjach.

 

Nie traktujcie tego projektu z góry - to blog i dokumentacja o tym jak i w jaki sposób piszę kompilator, na którym będę zamieszczać swoje doświadczenia i wiedzę na ten temat (może komuś się przyda).

 

PS. miło by było jakbyście zaklikali w pewne miejsca na stronie by mnie podbudować finansowo ;D

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Woooaaahhh :). Dostałem weny i przybył nowy post :).

 

Może to nie jest artykuł, ale zamieściłem w nim kilka ciekawych linków i informacji dla binarnych szperaczy :D. Może komuś kiedyś się przyda. A przynajmniej warto wiedzieć :)... mi. , że C++owcy mogą używać silnika na którym został napisany Crimsonland ;):P.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki :D. Właściwie miałem do Ciebie napisać w tej sprawie :)... Tylko trochę później ;).

 

Pewnie że "kiedyś" będę chciał... Tylko nie mam jeszcze pojęcia kiedy to "kiedyś" nastąpi ;).

 

Początkowo powstje język Skryptowy JIT który powinien śmigać też na Linuxie :) (będzie się kompilować pod FreePascalem - mam nadzieję że nie czeka mnie jakieś rozczarowanie odnośnie JIT 32, na Unixopodobnych systemach). Później zobaczymy... Jeszcze się upomnę o jakieś linki ;)

 

Właściwie jak ktoś zna ciekawe linki to chętnie poczytam :) już teraz. Chodzi głównie o Linuxa i ew. z ciekawości coś o IA 64 (chciałbym wygenerować analogiczną bazę danych do IA 32 DB).

 

Jeszcze nie chcę za daleko planować - w chwili obecnej robię focus na to o czym pisałem na blogu...

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...