Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Toster

Rune singer

Recommended Posts

jop, dobrze pamietasz robimy wspolnie, dlatego idzie w miare plynnie. W sumie oklaski dla blinda za to ze wytrzymuje jeszcze moje narzekania :P

Co do grafy w grze to ewoluuje, powoli bo musze zebrac u znajomych grafikow ale jestem dobrej mysli :)

Menu jest bardzo ładne jak była robiona ta grafika ? Tablet + obróbka komputerowa czy to może jest render sceny bo wygląda naprawdę porządnie.

Kurde:D ale jestem ciekawy jak będzie gierka wyglądała :D ...

Kurcze mnie jakoś zawsze odrzuca od grafiki ;] ... fajna sprawa, ale mnie jakoś do tego nie ciągnie

@up

A ja uwielbiam grafikę :D Szczególnie 2D. Po prostu ją ubóstwiam :) Dlatego bardzo mi się menu podoba. Gra będzie full 2D mam nadzieję? :>

PS. Ale się Max ostatnio rozpisałeś na forum :)

PS. Ale się Max ostatnio rozpisałeś na forum :)

To chyba dobrze, hehe :) No postanowiłem się udzielać na tym forum :D

A teraz sobie zainstalowałem omege i się bawie, hehe:P

Nie takie to straszne :D

Ja odpuściłem sobie Omegę bo nie działa ona na Linuksie :(

Ja też sobie właśnie odpuściłem :P stwierdziłem, że nie mam do tego weny(do gier - grafiki) ... wole sobie softy skubać :D

Noooooo gitara gra, czekam na grywalna wersje ;}

Tylko moznaby poprawic minimapke i cienie, na screenie sa pikselowate na gorze

No fakt cienie macie trochę spixelowane ;p ale i tak wyglądają lepiej niż w mojej produkcji xD

tylko uważajcie na FPS'y bo pierwszy SS miał 120 ten już tylko 101 :> rozumiem ze to jest z włączonym Vsync'em ?

ano cienie sie poprawi bo to pierwsze podejscie, za minimape mozna krzyczec na Blinda :)

Co do fps to wlasnie chmurki zarzynaja moja karte, no ale coz.. cos za cos... dorobilem opcje wylaczania chmurek. Co do VSynca to nie wiem, nie sprawdzalem :}

Sprawdzalem tez z addytywnymi particlami, nie widac spowolnienia przy 500 wiec mysle ze wszystko bedzie ok.

no ta minimapka troszke nie dokładna :) bo ludki stoją na piasku, a na minimapce jest, że gdzieś na trawie :D

A mam takie pytanko... bo już wiem jak się robi, żeby można było ludkiem chodzić po mapie, kolizje itp., a na jakiej zasadzie jest interfejs? że np. kliknie się na coś i pokazują się twoje itemy?

EDIT: No właśnie też mnie zastanawiało co rzuca te cienie :P ale coś o chmurach słyszałem :D

Tak jak kolega wyżej - minimapka i cienie (co je w ogóle rzuca? o,o) do poprawy, a tak to całkiem miłe dla oka. Dużo do skodzenia jeszcze zostało? :> Czekam z niecierpliwością...

cienie rzucaja chmury ktore sobie powoli plyna po niebie, zrobie je troche bledsze, albo zamienie na widok chmur, zreszta obaczy sie.

Co do ilosci kodu, to mysle ze jeszcze z 2 tyg, jesli nic mi nie wyskoczy i bedzie Beta gotowa. Wprawdzie mozna ja pozniej rozwijac w nieskonczonosc ale nie wiem czy bedzie na to czas i energia.

Interface jest zrobiony na zasadzie GUI. czyli masz jakies ikony na ktore klikasz i otwieraja sie odpowiednie okienka, ewentualnie skroty klawiszowe i prawy przycisk myszy.

"A Toster jeszcze jedno, bedzie muzyka? wink.gif"

- no na pewno coś będzie :) tak mi się wydaje

"Interface jest zrobiony na zasadzie GUI. czyli masz jakies ikony na ktore klikasz i otwieraja sie odpowiednie okienka, ewentualnie skroty klawiszowe i prawy przycisk myszy."

- dzięki, a te okienka to robi się też jakoś za pomocą omegi czy to zwykłe formy przeźroczyste?

• Create New...