Skocz do zawartości

Rune singer


Toster

Polecane posty

jop, dobrze pamietasz robimy wspolnie, dlatego idzie w miare plynnie. W sumie oklaski dla blinda za to ze wytrzymuje jeszcze moje narzekania :P

 

Co do grafy w grze to ewoluuje, powoli bo musze zebrac u znajomych grafikow ale jestem dobrej mysli :)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

ano cienie sie poprawi bo to pierwsze podejscie, za minimape mozna krzyczec na Blinda :)

 

Co do fps to wlasnie chmurki zarzynaja moja karte, no ale coz.. cos za cos... dorobilem opcje wylaczania chmurek. Co do VSynca to nie wiem, nie sprawdzalem :}

 

Sprawdzalem tez z addytywnymi particlami, nie widac spowolnienia przy 500 wiec mysle ze wszystko bedzie ok.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta minimapka troszke nie dokładna :) bo ludki stoją na piasku, a na minimapce jest, że gdzieś na trawie :D

 

A mam takie pytanko... bo już wiem jak się robi, żeby można było ludkiem chodzić po mapie, kolizje itp., a na jakiej zasadzie jest interfejs? że np. kliknie się na coś i pokazują się twoje itemy?

 

EDIT: No właśnie też mnie zastanawiało co rzuca te cienie :P ale coś o chmurach słyszałem :D

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienie rzucaja chmury ktore sobie powoli plyna po niebie, zrobie je troche bledsze, albo zamienie na widok chmur, zreszta obaczy sie.

 

Co do ilosci kodu, to mysle ze jeszcze z 2 tyg, jesli nic mi nie wyskoczy i bedzie Beta gotowa. Wprawdzie mozna ja pozniej rozwijac w nieskonczonosc ale nie wiem czy bedzie na to czas i energia.

 

Interface jest zrobiony na zasadzie GUI. czyli masz jakies ikony na ktore klikasz i otwieraja sie odpowiednie okienka, ewentualnie skroty klawiszowe i prawy przycisk myszy.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A Toster jeszcze jedno, bedzie muzyka? wink.gif"

 

- no na pewno coś będzie :) tak mi się wydaje

 

"Interface jest zrobiony na zasadzie GUI. czyli masz jakies ikony na ktore klikasz i otwieraja sie odpowiednie okienka, ewentualnie skroty klawiszowe i prawy przycisk myszy."

 

- dzięki, a te okienka to robi się też jakoś za pomocą omegi czy to zwykłe formy przeźroczyste?

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...