Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Toster

Rune singer

Recommended Posts

Juz niebawem swiatlo dzienne ujrzy nowa produkcja ze stajni The Tosters. Bedzie to super chruper (:)) gierka w ktorej to wcielisz sie w postac czarownik czarnownik i bedziesz walczyl z innymi czarownik czarownik. Oczywiscie bedzie opcja sieciowa aby mozna bylo perwersje uprawiac na odleglosc. I tutaj zwracam sie do wszelakich ludzi ktorzy maja chwile czasu i ochoty w pomocy. Potrzeba troche grafiki dla roznych czarownik czarownik, wiec jakby ktos mogl siasc do super generatora postaci pod adresem:

http://charas-project.net/charas2/index.php

i wyklikac jakiegos czarownika a pozniej przeslac mi pikczera bede zobowiazany :)

Jesli jestes rownierz chetny do wspoltworzenia to zapraszam na maila/gg jest kilka procek ktore mozna dopisac.

PS.

Thx Blind za support.

zmartwie cie KKKas, w grze bedzie tylko walka na magie, wiec topor odpada co do reszty nie mam zastrzezen :)

Super edytorek. Dodam moją postać z krainy czarnej magii z Winiary:)

horus000.png

horus001.png

Cześć, poznajcie Zło: Zlo.png

On tylko tak wygląda - z Natury jest spokojny jak baranek i lubi (jeść) dzieci. Tylko, że Natura zrobiła skok w bok z Lucyferkiem :P

Obrazek

Oto Śmierć.

Śmierć jest normalnym człowiekiem tylko mówi DUŻYMI LITERAMI.

No i jest jakby... nieżywy? :)

jak podepne cala grafe to wrzuce, narazie jest w fazie mocno roboczej (tzn. nie uruchamia sie ;) )

Bo przebudowywuje troche renderer

grafe dostalem od kumpla, tak wiec nie narzekam :) Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

Powiem wam ze grafa w grze ma jeszcze daleka drogę do mainmenu ;P Chociaż od czasu kiedy widziałem SS’a z gry minęło kupę czasu wiec może się cos zmieniło ale i tak was podziwiam ze już tyle czasu robicie ten projekt i się ciągle posuwa do przodu (a nie tak jak HERMES ;p), bo ja np z moja gierka utknąłem dopóki nie ściągnę sobie jakiś modeli albo ich sam nie zrobię ;p a to nie należy do rzeczy prostych.

PS. Dobrze kojarzę ze ty tą grę robisz z Czesiem/( Blind/Destruction) zależy, z którego okresu znasz jego osobowość tak sobie nick dopasuj xD

• Create New...