Skocz do zawartości

Rune singer


Toster

Polecane posty

Juz niebawem swiatlo dzienne ujrzy nowa produkcja ze stajni The Tosters. Bedzie to super chruper (:)) gierka w ktorej to wcielisz sie w postac czarownik czarnownik i bedziesz walczyl z innymi czarownik czarownik. Oczywiscie bedzie opcja sieciowa aby mozna bylo perwersje uprawiac na odleglosc. I tutaj zwracam sie do wszelakich ludzi ktorzy maja chwile czasu i ochoty w pomocy. Potrzeba troche grafiki dla roznych czarownik czarownik, wiec jakby ktos mogl siasc do super generatora postaci pod adresem:

 

http://charas-project.net/charas2/index.php

 

i wyklikac jakiegos czarownika a pozniej przeslac mi pikczera bede zobowiazany :)

Jesli jestes rownierz chetny do wspoltworzenia to zapraszam na maila/gg jest kilka procek ktore mozna dopisac.

 

PS.

Thx Blind za support.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 weeks later...

Powiem wam ze grafa w grze ma jeszcze daleka drogę do mainmenu ;P Chociaż od czasu kiedy widziałem SS’a z gry minęło kupę czasu wiec może się cos zmieniło ale i tak was podziwiam ze już tyle czasu robicie ten projekt i się ciągle posuwa do przodu (a nie tak jak HERMES ;p), bo ja np z moja gierka utknąłem dopóki nie ściągnę sobie jakiś modeli albo ich sam nie zrobię ;p a to nie należy do rzeczy prostych.

 

PS. Dobrze kojarzę ze ty tą grę robisz z Czesiem/( Blind/Destruction) zależy, z którego okresu znasz jego osobowość tak sobie nick dopasuj xD

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...