Skocz do zawartości

[gra]Steel and Fire


oredaktor

Polecane posty

Napisałem prostą grę taktyczną "Steel and Fire".

Gracz obejmuje dowodzenie nad małym odziałem Polskich czołgów 7TP (góra) i ma za zadanie zniszczyć Niemieckie PzKpfw (dół).

 

Cóż, rozumiem, że graficznie jest na bardzo niskim poziomie, ale nie wyłączajcie od razu gry :P

 

Download - CLICK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ta grę :P i mam jedno zastrzeżenie jak przeciwnik atakuje i się kliknie na okno to program zgłasza brak odpowiedzi dopóki dźwięki strzałów nie zamilkną.

 

Ale ogolnie gra fajna ;)

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka w maire fajna ale ma błędy. Przydałoby się też poprawić grafike, zwiększyć ilość pól, zróżnicować wozy pancerne, dodać paski życia nad jednostkami(!). Fajnie by było gdyby ilość czołgów jakimi atakujemy ma jakieś znaczenie bo taktyka niema znaczenia a losowa wartość ataku :)

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 gr.

 

Brak jekiegokolwiek helpa, zanim doszedlem o co kaman zdarzylem sie zirytowac. Niezrozumiala mechanika ruchow i walki nie wiem kto do kogo strzelal, ani jakie sa szanse na trafienie ani skad strzelam (jak daleko moge strzelic itd).

 

Pomysl w miare ok, grafa bez rewelacji, system sterowania tragedia, mechanika tragedia.

 

Ogolnie wydaje mi sie ze jest to projekt na 30 min pisania, jesli dorzucamy wykonanie grafy to + 15-30 min, dzwieki + 15 min. z mikrofonem.

 

Nie czulem funu, bo nie ma tutaj ani czesci zrecznosciowej, ani strategicznej.

 

Popraw, dopracuj, zapodaj v2 :)

 

Ps. Moze dzisiaj albo jutro zapodamy sobie minikonkursa na 30-60 min. na wykonanie czegos w ten sposob, moze byc wesole;)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...