Skocz do zawartości

Wakacyjny konkurs?


krajew4

Polecane posty

Moze i krytykuje ale nie bezpodstawne (jak to sie ladnie zwie konstruktywna krytyka). Skoro juz tak ostro zareagowales na moj post i zaczeles wyliczac to ja nie bede gorszy: Nie napisalem ze mylisz pojecia tylko kategorie co innego demo co innego gra, nic nie trzeba definiowac wszystko jest zdefiniowane. Nie odkryles ameryki i nie chodzilo mi o to aby ci wytknac ze nic nowego nie wprowadzassz po prostu bylo pytanie o co chodzi z 64k wiec objasnilem.

 

Blind, co do generowania swiata gry polecam artsy gosci ktorzy pisali Age of Empires I, jak zobaczysz ogrom i zlozonosc takich algorytmow to nie wiem czy 64k ci starczy na sam generator. Co innego jakies proste alg, jak w sneaky bastard ktore de facto zajmuja tyle co loader map. Pisanie i wciskanie grafy w male objetosci mam na codzien w firmie nie ma w tym nic magicznego po tym jak zrobisz 10 gre ktora to robi. Zreszta anyway i tak nie bede bral udzialu w konkursie wiec dam se spokoj z krytykowaniem, moim zdaniem ogranicza to mocno ludzi zwlaszcza poczatkujacych i niepotrzebnie podnosi poprzeczke.

 

Co do pomyslu na gre (bo z tego co wiedze to wiekszosc chce gre) to nie wiem po co wymyslac, wejsc na pierwszy lepszy portal poswiecony gra, sciagnac typy gier (FPP, RTS, platformowki, itd) zrobic glosowanie, jak wybierze sie rodzaj gry rzucic kilka pomyslow i tyle.

 

HNB & Blind bez urazy, ja poprostu jestem: Always Dark ;)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D. Ostro :>. Ostro to byłoby niecenzuralnie z duża liczbą epitetów ;P...

 

Proponuję jeszcze konkurs związany z PKP :P, bo ostatnio ta firma słabo sobie radzi.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sesja sie juz chyba konczy, Blind mowil ze 20 ma koniec, czas pomyslec nad tematami jezeli mamy cos zorganizowac, ja dalej daje: 'gra w ktorej grafika generowana jest w programie'. Jezeli ktos chce wziac udzial i ma inna propozycje niech pisze.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23:30 techno

23:30 techno

23:30 techno

23:30 techno

23:30 techno techono techno technoooooooooooooooooo

23:30 techno oooooooooooooooooooooo

23:30 http://youtube.com/watch?v=48hKOCEAOqs

23:30 TECHNO TECHO HTEOTHOEHTOEHTHOEOHTOHEAAAAOOOOOOOOOOOOOOOO

23:31 Filuu

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 krajew4:

23:31 gdzie Ty pijesz ze tak wczesnie w domu jestes?

23:31 jazaa jazda jazda jdazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 jazaa jazda jazda jdazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

23:31 xD

23:31 wie mwiem

23:31 krajew4: musialem

23:31 bo jutro ide na noc

23:31 techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

techno techno techno techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:31 :)

23:32 techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

techno techno techno techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:32 techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

techno techno techno techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:32 techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

techno techno techno techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:32 techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

techno techno techno techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:32 jazaa jazda jazda jdazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

23:32 jazaa jazda jazda jdazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

23:32 jazaa jazda jazda jdazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry.

Jezeli ktos ma ochote wziac w konkursie, ktory jest organizowany na gamedev.pl to prosze: http://forum.gamedev.pl/index.php?topic=3723 , oto link ;). Konkurs jest calowakacyjny od 1 lipca do 30 wrzesnia, tematyka dowolna, zreszta mozna o tym poczytac w topicu. Zapowiada sie duzo prac, mysle, ze warto wziac udzial i sprobowac swoich sil z innymi. Ja pisze prace na ten konkurs i zachecam takze do wziecia udzialu ;)

 

O wlasnie zauwazylem, ze ktos juz dal link do tego topicu ;-p, trudno, ale jezeli nie chcemy na unicie konkursu, to mozna wziac udzial w warsztatowym :-)

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...