Skocz do zawartości

Cicho wszędzie głucho wszędzie


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Aktywowany, ale coś załącznika brakuje... po wybraniu pliku z dysku należy kliknąć jeszcze w "Wyślij".

 

//edit: dodałem załącznik, jeśli nie taki miał być to popraw.

No ja tez dodałem lol ok jest dobrze :D

Ale co z tym przewijaniem bo to jest masakryczne jak sie chce żeby artykuł był czytelny i koloruje pogrubia pochyla cytuje... zawsze po kliknięciu wskakuje na początek artykułu ...

 

A co tutaj za kulfony:

w artykule

dDeltaTime := (dDeltaTime + (ElapsedTime – LastTime)/1000) / 2;

 

na stronie

dDeltaTime := (dDeltaTime + (ElapsedTime – LastTime)/1000) / 2;

 

o_O

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tym przewijaniem bo to jest masakryczne jak sie chce żeby artykuł był czytelny i koloruje pogrubia pochyla cytuje... zawsze po kliknięciu wskakuje na początek artykułu ...

 

Jaka przeglądarka? W operze nie przeskakuje.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby usunąć daty i czas dodania komentarzy (tzn. mówie tylko o tych widocznych na stronie głównej ;) ) a zwolnione miejsce poświęcić na pokazanie wiecej komentarzy, zmieści się wtedy 12, a nie 6 ;) (można zrezygnować z 12 na rzecz 10 bo to i tak już wystarczająco imo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem "chyba" zapomniany art Small Games, który znajdował się w zupełnie innym dziale niż powinien... Teraz jest tam gdzie jego miejsce - programowanie gier. ;P

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem: mam firefoxa i jak daję jakieś ogłoszenie to pasek na dole z napisem:

"Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania, usuwania komentarzy o treściach wulgarnych, obraźliwych oraz niezgodnych z polskim i miedzynarodowym prawem. Unit1.pl Team nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarza."

Na prawą belkę mi się nakrywa

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejżyściej.

Przejrzyscie :]

 

Ja proponuje zeby calkowicie usunac ogloszenia, bo sa od tego wyprofilowane strony jak zlecenia.przez.net.

 

I jeszcze jedno, czemu moj nick jest z duzej literk (Krajew4), skoro zakladalem konto jako krajew4 i tak brzmi moja ksywka? ;

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajew4, MrHania - poprawi się ;)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja mam mala akcej. Jako iz moja firma podbija nowe sektory gospodarki mala auto rekalama, moze zainteresuje kogos :) Pierwszy wzor za zgoda wlascicieli Unit1. A oto i propozycja:

 

Obrazek

 

Jesli znajda sie zainteresowani prosze o kontakt: biuro@thetosters.pl

Koszulki dostepne w kolorach: Czarny, zielony, zolty, niebieski, bialy

Cena: 35 zl

Sitodruk, bez fuszerki

 

To tyle jesli chodzi o komertializacje portalu :)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z przodu przydałby się jakiś mały napis. Masz może zdjęcie gotowej koszulki?

 

Z jakiego materiału są wykonane?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia nie mamy, bo wszystko bedzie drukowane w pon.

Material 150g, 100% bawelna

 

Z przodu mozna dorzucic napis pytanie jaki :)

 

NVN: co do ceny, polecam przejsc sie po hurtowniach + drukarniach i zobaczyc ile to kosztuje jak nie masz wlasnego sprzetu ktory kosztuje kilka tys. Tak wiec ja daje pomysl nie nastawiam sie na jakis wielki zysk, ale nie lubie pracowac charytatywnie, a tak jedna koszulka to jedno piwo dla mnie ;)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie mamy jeszcze loga :( Chciałbym zobaczyć te koszulki po nadruku, jakieś te napisy wydają się być zbyt duże.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koszulki dostepne w kolorach: Czarny, zielony, zolty, niebieski, bialy

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...