Skocz do zawartości

Cicho wszędzie głucho wszędzie


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

CYTAT(Spider100 @ pią, 18 maj 2007 - 10:24) Ja w tamtym roku starałem sie to wszystko ruszyć bo miałem trochę czasu po maturach

- akcja artykuły - padła

 

Taa, sam nie skończyłeś artu, który zacząłeś.

 

- miesięczny konkurs - przegrałem miałem nadzieje ze ten styl będzie kontynuowany ale ...

 

Prosze bardzo, nie ma problemu żebyś co jakiś czas prowadził konkurs i wszystko co z nim związane. Pomysły to każdy może dać, gorzej z ich wykonaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(krajew4 @ pią, 18 maj 2007 - 13:53) Wiadomo ze nie musisz przesylac calej fizyki ktora napisales, ja bym ja w skarpete schowal bo to cenny kod ;>

 

Ironiczna odpowiedź ? Heh śmiej sie jak jest tak prosto to sobie sam napisz :D Wstydze sie pokazywać kod ;).

 

CYTATTaa, sam nie skończyłeś artu, który zacząłeś.

Pierwsza cześć artu została ukończona i wiele osób z niego z powodzeniem korzysta tyle że jest umieszczony na mojej stronie domowej bo przez długi czas oczekiwał... nie wiem na co heh teraz to już nic nie zmieni.

 

Prosze bardzo, nie ma problemu żebyś co jakiś czas prowadził konkurs i wszystko co z nim związane. Pomysły to każdy może dać, gorzej z ich wykonaniem.

Heh no widzisz dałem pomysł i wykonałem przynajmniej sie udało bo była rywalizacja i uczestnicy. Najłatwiej patrzeć na kogoś:P Pokazałem że można wiec mi nie dociskaj.

 

Wszyscy tu chcą coś zrobić ale 90 % tylko chce :P a ja nic nie obiecuje :)

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działamy czy atakujemy siebie wzajemnie? Nie ma sensu pisać kto czego nie zrobił i zacząć coś robić...

 

Spider100: co jest powodem, że nie chcesz opublikować na unicie artykułu? Twój tekst = twój wybór, ale jeśli to możliwe chciałbym wiedzieć.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gifanonim: Tak mówimy o tym http://www.dathox.unit1.pl/files/spider/ar...zyka_gracza.rar

 

Spider100: co jest powodem, że nie chcesz opublikować na unicie artykułu? Twój tekst = twój wybór, ale jeśli to możliwe chciałbym wiedzieć.

Nie że nie chce ja nie mam nic przeciwko temu żeby się pojawiał na unicie bo po to go pisałem tylko:

1) Wtedy chyba czekałem aż przebudowa strony zostanie ukończona, a pońźniej zapomniałem dodać :P

2) Nie wiadomo gdzie to wcisnąć :D

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pasowałby do działu "Tworzenie gier" -> "Teoria", choć poza torią jest tam konkretny kod. Ma ktoś może pomysł na inną nazwę dla tego działu, bardziej ogólną?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Fizyka w grach" nie jest nazwą bardziej ogólną

 

"Programowanie gier w praktyce" za długie jak na link w menu i nie obejmuje zagadnień teoretycznych. Jak już to "Programowanie gier", ale to też zbyt długie.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie gier->Fizyka

 

Nowy dział do jednego arta?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dział do jednego arta?

 

Moim zdaniem działy nie mogą być zbyt ogólne, nawet dla jednego arta można zrobić osobny dział (oczywiscie bez przesady) - kiedyś dojdą tam następne mam nadzieje ;) A wyszukiwanie będzie o wiele wygodniejsze .. ;)

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dział do jednego arta?

 

- Od czegoś trzeba zacząć ja mam np. w silniku fizycznym puste katalogi bo może kiedyś coś będzie :D

- Kto powiedział ze będzie tylko jeden ? (nie obiecuje żadnego rigidbody ;))

- Toster dodał "Wyścigi - jak zacząć?" i to też by się tam nadawało

- Nie oszukujmy się jak bym czegoś szukał konkretnego to tworzenie gier->Teoria niewiele mi mówi równie dobrze może być Tworznie gier->Ogólnie:)

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "Fizyka" utworzony, teraz czeka na małe co nieco ;)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "Fizyka" utworzony, teraz czeka na małe co nieco ;)

 

Trzeba by jeszcze zrobic dział Algorytmy (do działu Tworzenie gier) i na wstępie wylądował by tam artykuł Oksala o wyszukiwaniu drogi (jest teraz w dziale Tworzenie gier -> Inne). Poza tym Nakiel dobrze by było jakbys dodał możliwość przenoszenia artów z jednego działu do drugiego i jeszcze możliwość zmiany kolejności pokazywania artykułów w danym dziale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Nakiel dobrze by było jakbys dodał możliwość przenoszenia artów z jednego działu do drugiego

 

A nie można??

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i jeszcze możliwość zmiany kolejności pokazywania artykułów w danym dziale :)

można by dodać możliwość głosowania na ary te o większej średniej głosów będą wyżej

 

 

mam pytanie tylko mi stało się coś dziwnego ze stroną główną??

jakoś tam żółto :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "Fizyka" utworzony, teraz czeka na małe co nieco ;)

 

Hmm no i jest mój pierwszy art :D Można prosić o aktywacje ?

Miałem mały problem z pogrubieniami bo po kliknięciu przycisku art scrolowal mi się do góry i musiałem jeszcze raz przewijać żeby następny nagłówek pogrubić i tak ciągle ... to bardzo utrudnia.

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowany, ale coś załącznika brakuje... po wybraniu pliku z dysku należy kliknąć jeszcze w "Wyślij".

 

//edit: dodałem załącznik, jeśli nie taki miał być to popraw.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...