Skocz do zawartości

Cicho wszędzie głucho wszędzie


Nakiel
 Share

Polecane posty

CYTATWłasnie podyskutowaliśmy co nieco na ircu o projekcie z TSr

 

Filuu jakieś ustaleni, propozycje?

 

CYTATO wszystkim, filmiki z youtube, śmieszne animacje flash itd...

 

Niestety nie

 

Ale byłbym za poszerzeniem strony np. o działy dla webmasterów.

 

Tylko kto zająłby się tymi działami?? Przecież już były i świeciły pustkami. Nie ma ludzi = nie ma działów.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

// Avatar to taka moja karykaturka zrobiona przez koleżankę na forum szkolne :D Może troche jestem niepodobny ale mi się podoba :P - Drazek

 

Hahahaha oblookaj to :D

 

 

 

Dział dla webmasterów? Jestem za! Znam trochę CSS-a i HTML-a :P

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(krajew4 @ czw, 17 maj 2007 - 21:45) HTML? moze 10 lat temu :P lepiej ASP, PHP, MySQL (i inne), JS, Ajax itd. ;p

 

Tylko kto zająłby się tymi działami?? Przecież już były i świeciły pustkami. Nie ma ludzi = nie ma działów.

 

 

No to Dolphin miał rację :P

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filuu juz pewnie widzisz ze cokolwiek obgadac schodzi troche czasu, a ustalic wszystko dokladnie i zakodzic 100x dluzej :] Powodzenia ;] Mysle ze raczej warto poswiecic troche czasu na napisanie artykulow niz szukanie na sile wsponego celu ;]

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więcej ogłoszeń...

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa.... troche zbocze z tematu. Zapytam kiedy bedzie jakis konkurs? :unsure:

 

Co do forumowego projektu to jak ktos tam napisal "nie za duzy bo sie nie uda skonczyc" czy jakos tak(swoimi slowami pisze ;) ). No to jak nie zbyt duzy to kapa... Bo raczej cos w stylu kolejnego ExNotatnika czy SuperPainta furory wokol forum nie zrobi.. <_>

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa.... troche zbocze z tematu. Zapytam kiedy bedzie jakis konkurs? :unsure:

Wtedy, kiedy bedzie po sesji, maturach, itd...

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym projektem, bo moim zdaniem na początku nie ma on sensu, ale. Macie czas, to napiszcie krótki art, ale przydatny, a może większy, i będziecie po trochu dopisywać, ale jak znacie kogoś kto kodzi w tym samym, to może coś razem napiszecie. Poza tym myśle (i zniknął) że trzeba bardziej wyeksponować arty, tak jak to Hnb zauważył. już widze, że Nakiel zmieniłes troche układ menu. Poza tym myśle ze trzeba by zwiększyć długość tej ramki "Najnowsze artykuły" w szerokości i w wysokości, żeby sie mieściły w jednej linijce i żeby mogło ich być więcej, a nawet jeśli nie, to niech nie będą zawijane, tylko ucinane, poza tym do tego trzeba by dodać info nie tylko o artach, ale też o nowych plikach, pytaniach do FAQ itp.

 

Proponuje też założyć odpowiedni temat, w którym będzie można dać pytanie do FAQ, ale bez odpowiedzi (albo z, jak ktoś będzie chciał) jako pomysł, jeżeli ktoś będzie znał odpowiedź, to doda takie pytanie do FAQ. Co Wy na to? Nowy konkurs, hmm, może coś na wzór ircowej 30tki? Ktoś ma ochote? Tylko więcej czasu niż 30 minut, ze 2h ;p

 

Nakiel: jeszcze uaktualnij na stronie głównej, że to Skorpio wygrał ostatni konkurs :)

 

// no, teraz już tak ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najnowsze artykuły" w szerokości i w wysokości, żeby sie mieściły w jednej linijce i żeby mogło ich być więcej, a nawet jeśli nie, to niech nie będą zawijane, tylko ucinane

 

Są ucinane, każdy mieści się w jednej linijce. Użyj Ctrl+F5 :-)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, konkurs, po maturze tak, ale nie 2h tylko z tydzien zeby mozna bylo cos napisac, jestem za i moge wziac udzial ;p Popieram Iskara, zreszta to juz tez mowilem, ze Projekt (przez duze P) i tak nie wypali, lepiej wspomoc artem ;]

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobal sie konkurs w stylu wormsow. Hello World tez bylo wypasione ;)

 

PS: Fajnie by bylo tez dawac zrodla konkursow. Mozna by sie wiele nauczyc ;) Ja bym takim zrodlem nie zgardzil. xD

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja w tamtym roku starałem sie to wszystko ruszyć bo miałem trochę czasu po maturach

- akcja artykuły - padła

- miesięczny konkurs - przegrałem miałem nadzieje ze ten styl będzie kontynuowany ale ...

 

Teraz nie spodziewam sie rewelacji bo ludzie są leniwi i wszyscy chcą gotowców.

 

Nie jestem za rozdawaniem kodu (po prostu nie chce) jak ktoś ma problem czy pytanie to zawsze odpowiem na gg czy e-maila temat na forum itp jeszcze sie nie zdarzył niezadowolony :)

 

Pozdrawiam!

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...