Skocz do zawartości

Matura '07


HNB

Polecane posty

moje eksperymenty na studentach pokazaly ze sam fakt posiadania wzorow wcale nie wplywa na wysokosc ocen. ludzie i tak nie potrafia wykorzystac tych wzorow :)

 

oceanotchnika to bardziej madra nazwa na okretownictwo + obiekty oceanotechniczne (np. wieze wiertnicze, platformy itd)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Co za ulga :>. Mam świadectwo :o... 3 lata męczarni... Teraz tylko tematowa matura :D.

 

A te tablice to hardkor :D... Można naściemniać na lewo i prawo ^^... Co prawda tablice nic nie pomogą jeśli nie znasz schematu rozwiązywania zadań :P...

 

Szkoda że z fizy są słabe tablice :(...

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest brudnopis :D

A tablica to nie jedna kartka, tylko prawie 10 kartek :D

No w sumie z matmy inaczej zadań nie robię :D - tylko spontatnicznie :D

Ja polecam zbiór zestawów maturalnych - Matematyka z Sensem - jest tam ok 20 zestawów i fajnie się z tym pracuje bo na obecnym etapie w sumie tylko zestawami powinno się lecieć i uzupełniać jakieś braki :)

Ale Informatyka jest wszędzie :]

Nie trzeba się bać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli chcesz coś zrobić musisz wypisać (zabrzmi to banalnie) dziedzinę etc. Podstawianie i wiele innych :P. Spontan to chyba normalne :P. Ale trzeba mieć bądź co bądź zakodowane kilka sposobów i schematów, bo jak ktoś jest totalny młot a zna schematy to i tak rozpyka kilka zadań (). Gorzej jak jest młot i nie zna schematów (nic mnie nie zdziwi... Jak w 3 gimnazjum niektórym były obce operacje dodawania na ułamkach dziesiętnych...).

 

Cała matma w liceum to schematy i schematy! Na szczęście to już koniec. Nie będę płakać za liceum. Szczerze mówiąc bardzo mi się nie podobało. A do matury dużo lepiej bym się nauczył jakbym miał święty spokój od 2007 roku a tak to tylko zawracanie głowy z naciąganiem ocen i siedzeniem na niepotrzebnych przedmiotach...

 

Mamy beznadziejny system edukacji, co to zniechęca do samodzielnego zdobywania wiedzy.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LO... Wątpię xD... Nigdy! 3 lata wyjęte z życiorysu. Okres największej męczarni. Nienawidzę tej szkoły. Nie będę opisywał przyczyn bo to nie ma sensu. Jedyny plus liceum to moja dziewczyna którą dzięki tej piekielnej machinie niszczenia osobowości (xD) poznałem.

 

Może w twoim LO było lepiej. Szczerze współczuję wszystkim co muszą się męczyć na tym etapie edukacji ;]. Przynajmniej w moim mieście i mojej szkole.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak samo jak HNB...

W szkole w sumie nie przygotowałem się do matury, tylko na dodatkowych lekcjach z matmy (poza szkołą) podciągnąłem swoje umiejętności. Jak się nie chodzi do szkoły to więcej można osiągnąć. Nauczycielka z polskiego z którą może w sumie mieliśmy 2/3 lekcji zrobionych...

Nie ma słów mogących opisać moją nienawiść do tamtego liceum...

Jeszcze tylko matury i looz ;)

Czego można się nauczyć w liceum ?? - oceny zawsze są wystawiane subiektywnie. Ale z infy akórat była sprawiedliwa nauczycielka :D - 41 osób w klasie, 2 dostały 6 - jedną z tych osób byłem ja :D Drugi był koleś, który załapał się na II etap Olimpiady Informatycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sux kwitnące kasztany ;(

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki...

To już za 1 godzinę i 40 minut :D

Oczywiście ten najmniej ważny z egzaminów ;)

Wiadomo, że matma jest najważniejsza... no i język obcy :]

Tylko matma uczy czytania tekstu ze zrozumieniem.

Ja bym wywalił polski i dał na to miejsce matmę obowiązkową ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziady :D. Nie trzeba było nawiązywać do całości, a i naściemniać można było sporo. :)

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...