Skocz do zawartości

To już historia...


Nakiel
 Share

Polecane posty

Kogo ja widzę, kogo ja czytam ;] Witaj Gorion :) To jest chyba wersja przed interfejsami. Trochę można było już tam porobić. O ile pamiętam chodzenie, strzelanie (częściowo), budowanie budynków oraz jednostek, niszczenie, zaznaczanie, podział jednostek/budynków na wrogie i "swoje" oraz menu już działało :) Panel główny chyba od ASI.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi dobrego nowego RTSa na miarę Age Of Empires 2 (bo trójka to już nie to ;) ).

 

A tam. Instalujesz Starcrafta/Warcrafta i pykasz po necie. To stare ale jare RTSy i cieszą się niezłą popularnością ;) Bo te wszystkie nowe w 3D do bani są. Oprócz W3, tam klimacik był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :). TSr i Gorion ^^. Fajnie że ciągle jesteście. Stare dobre czasy.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...