Skocz do zawartości

Króliczek - Edytor HTML


LordGM

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Taka mała rada - nie lubię instalek amatorskich programów...
Nie ma takiej potrzeby, jak jest instalka amatorskiego progsa to w ogóle nie ściągam takich rzeczy, nawet VirtualDub nie posiada instalki tongue.gif
Powinno być spakowane np. zip'em...

// Ja ogólnie nie lubie instalek ;-) tylko tych wiekszych gier/programów; zabierają one za dużo czasu - Iskar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] // Ja ogólnie nie lubie instalek ;-) tylko tych wiekszych gier/programów; zabierają one za dużo czasu - Iskar [/quote]
Nie dokładnie o to chodziło wink.gif
VirtualDub jest renomowanym programem, który na pewno nie ma na celu zaśmiecania czyjegoś kompa (i ma prawo do instalki), a taki Króliczek jest programem, w którym niewiadomo co autor dodał do instalki; mój kolega takie bajery (nawet) w InstallMakerze robił, że program wypakowuje do katalogu Windows'a jakiś brzydki program, i dodaje wpis do rejestru, no i masz przy każdym uruchomieniu kompa reset, albo zawiesza się wink.gif Nie żebym się bał takich rzeczy, ale to niepotrzebna strata czasu... No i zaśmieca często rejestr w Dodaj/Usuń ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi odkrycie...
Aha, Notatnik+ jest lepszy, obsługuje kodowanie iso, a spróbuj sobię większy serwis napisać w zwykłym notatniku... porażka :/
Trzeba mieć coś z kolorowaniem składni, jak mi trzeba do Javy, albo stron to korzystam z Notepad++ - http://notepad-plus.sourceforge.net - choć napisał go Francuz, ma w wyborze język polski, ale chyba nie ma zmian kodowania... no i co najważniejsze jest darmowy wink.gif tak samo jak notatnik+, który jest do ściągnięcia na http://windows.online.pl
Bądźmy szczerzy... po to jest komputer żeby go używać i robić, wszystko to co się robi, jak najlepiej albo na odpowiednim poziomie....

// nie schodźcie z tematu - Iskar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...