Skocz do zawartości

Propozycja projektu gry na komorki (Java)


Toster

Polecane posty

Ok, moja propozycja jest nastepujaca.

 

Osoby ktore mnie znaja wiedza ze pracuje w firmie tworzacej gry, osoby ktore tego nie wiedza juz to wiedza.

Moja firma chce pozyskiwac nowych ludzi ktorzy potrafia troche wiecej niz napisanie petli, tak wiec wysowamy takowa propozycje. Napisanie gry full 3d na komorki, projekt jaknajbardziej odplatny z nielimitowanym czasem (zespol ktory sie zbierze sam wyznacza sobie deadline).

 

Wszystkie formalnosci itp itd zalatwiane sa przeze mnie, ostatecznie odkupujemy produkt na ustalonych warunkach (do dogadania) wraz z kodem zrodlowym i ewentualnymi toolami. Osoba nadzorujaca projekt i sluzaca pomoca wsparciem jestem ja. Projekt do realizacji to minigolf, prosze zerknac na link

http://midlet-review.com/index?content=rev...9f2be1f01e2f19c

 

technologia M3g, srodowisko pracy Netbeans

 

Jesli sa osoby ktore chcialyby sprobowac swoich sil w pracy zespolowej prosze o wypowiedzi. Od razu mowie ze posty typu "Chetnie bym zrobil ale nie mam czasu..." itp beda ignorowane. Powazna propozycja wiec oczekuje powaznych odpowiedzi. Srodowisko i technologia rowniez nie beda dyskutowane, wiec prosze nie marudzic ze "ja to bym to zrobil ale w c++" albo cos w ten desn. Serdecznie zapraszm do wspolpracy.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...