Skocz do zawartości

Sposób na frajerów szukających frajerów ;)


Firen

Polecane posty

Całkowite NIE dla chamskich wypowiedzi. Za takie posty pójdą ostrzeżenia a może dla wyjątkowo "dowartościowujących" się osób bany.

jestem za

a nawet powiem więcej

jestem za wprowadzeniem dodatkowego licznika z upomnieniami za chamskie wypowiedzi

ja widze że wiele osób zapomniało jak to jest być początkującym

 

a napisanie tych kilku linijek prostej odpowiedzi na proste pytanie to naprawdę nie jest problem

 

i zadam wam pewne pytanie

chce wam się czytać ten regulamin ??

bo ja go nigdy nie czytałem

więc wątpię żeby "nowemu" chciało się to czytać

a upomnienie typu zmieni temat na bardziej opisowy czy dodaj przedrostek powinny wystarczyć

 

wiem że zaczynam pisać głupoty nie na temat więc kończe

 

----------

Iskar: dogodziłeś mnie w postach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

ja też go w życiu nie czytałem i na żadnym forum takowego nie czytałem. wystarczy jak powiedział wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i nie ma problemów co do forum dla początkujących to mówie nie no bo po co?

albo podajecie cenę albo pomóżcie kolesiowi albo nic nie piszcie od pouczania są admini-iskar i drazek imho się wywiązują z obowiązków i nie ma jakiegoś problemu

jedyny problem z nowymi to taki że nazwy tematów są źle podawane-mi tylko to przeszkadza i to i tak mało-poprostu trzeba się zorientować o czym temat i się forum robi trochę zaśmiecone. tu admini mogą np sami zmieniać na lepsze nazwy tematów i dopisywać takiemu kolesiowi dopisek pod postem ze powinien lepiej temat nazywać i tyle

ludzie bądźcie bardziej pomocni a nowi sami przyjdą

a tak na marginesie na pewno nie znacie wszystkich odpowiedzi na pytania stawiane przez nowych nie oszukujmy się nie jesteśmy idealni zawsze się czegoś można nauczyć

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...