Skocz do zawartości

Sposób na frajerów szukających frajerów ;)


Firen

Polecane posty

Siedze sobie tak bezczynnie i uknulem iscie diabelski plan pozbycia sie niemilych, leniwych ludzi z forum smile.gif
Przedstawia sie on nastepujaco: przed rejestracja trzeba odpowiedziec na kilka pytan z podstaw obslugi komputera i programowania... Tadam koniec planu biggrin.gif
W szczegolnosci to by wygladalo tak, ze osoba chcac sie zarejestrowac, w formularzu bedzie musiala odpowiedziec na pytania na poziomie 'co to kompilator', 'co to ide', 'dlaczego jestem debilem tongue.gif'.
Pewnie kijowy pomysl, no ale moze potomnym sie przyda gdy glupota i lenistwo internautów przekrocza wszelkie granice przyzwoitosci wink.gif

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kultury chamie :P Uzylbys jakis eufenizmow jak juz krytykujesz pomysly starszych wiekiem. Ech, zero szacunku :P

Dobra skonczylem juz ta wapniacka wypowiedz ;)

Co do tematu, to wiem ze sie nie przyjmie, ale chcialem to z siebie wyrzucic ;) Poza tym znam fora gdzie sie wywala frajerstwo bez mrugniecia okiem i jest spokoj. No, ale zeby sobie na to pozwolic trzeba najpierw wyrobic sobie reputacje imo :)

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no forum jest dla wszystkich :D nie mamy na tyle użyktowników żeby filtrowac osoby, ale oczywiście trzeba zachęcić początkujących do samodzielnej pracy a nie odpowiadać na każde ich ( zazwyczaj bardzo proste, sygnalizujące o braku podstawowej wiedzy) pytanie.

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma kar cielesnych......

a tak na serio w sumie to dobry pomysł ale by nie wypalił bo nikomu by się niechcialo tego robić i nikt nowy bu nie przychodził-nie każdy nowy jest głupi przecież

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł jest dobry ale przydałoby się go lekko zmodyfikować ;P

 

Ja bym zrobił cos takiego ze forum podzielić na poziomy zaawansowania i np. na forum nooblvl każdy może pisać, żeby moc pisać na forum dla średnich trza wypełnić jakiś test i jeśli się go zaliczyło to wtedy można tam pisać. No i na forum dla zaawansowanych trzeba drugi test napisać i mięć dodatkowo zdany test dla średnich. Wtedy by nie było problemu bo każdy nowy kto przyjdzie będzie pisał na forum dla noobkow a jeśli stwierdzi ze juz nim nie jest to będzie mógł spróbować zdać test i mięć dostęp do "wyższych" for

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w robieniu paru poziomów for, ludzie zaczna wrzucać do najniższego wszystko, z czym będą mieli problem, w ogóle przestaną sami probować rozwiązać własne problemy.

 

Co do testów - Firen lubisz żartować, oj lubisz. Jakie testy? Komukolwiek w ogóle chciałoby się to rozwiązywać?

 

Od porządku na forum są admini i modzi, to że nie wszystko jest wyłapane to chyba normalne, zawsze będzie coś co jedni by usunęli, a inni by zostawili.

 

Firen nie masz co robić tylko takie rzeczy wymyślasz, napisz jakiś artykuł, daj coś do FAQ, bo widzę że naprawdę nie masz co robić :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh te warstwy to przesada imho po co iskar i tak szybko wywala bzdurne topiki a na te które przepuści nie odpowiadamy

moim zdaniem wystarczą OSTRZEŻENIA nie bany - 5 ostrzezeni = ban i tyle

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jednego pomysla ;) Taka opcja w koncie zeby mozna bylo ustawic ile musi ktoś miec postow abym widzial jego temat, moze byc dobre :) jezeli ktos nie lubi poczatkujacych to ustawi sobie np. ze od 10postow, wiekszosc ludzi robi tak ze rejestruje sie zadaje pytanie i juz tu sie nie pokazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, thanks for all replays ;)

Firstly, thx Toster for Your support, You aren't such a bad guy after all ;)

Next, Iskar... yeah, right, checking three birds takes ages, if you know the answer of couse :P

Lastly, I wanted to write about that layers on forum :) Create a 'sandbox' for new guys and if they deserve then let them on whole 'playground' :)

 

 

@Iskar: Better ;p?

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wystarczy założyć subforum dla dla początkujących jeśli ktoś nie będzie zainteresowany po prostu nie będzie tam zaglądał

Równie dobrze ktoś kto zna się na programowaniu dobrze a będzie nowym może nie być zainteresowany forum w ogóle jak zobaczy, że może pisać tylko w jakimś dziale dla początkujących gdzie widzi same : HELP, Napiszcie mi program itp.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...