Skocz do zawartości

Zlot "Unitowców"


Gifanonim
 Share

Zlot Unitowców  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wzi??by? udzia? w spotkaniu ludzi z Unit1.pl ?

    • Ju? jad? :P
      2
    • Raczej tak
      6
    • Nie wiem
      4
    • rodzice mi nie pozwol?
      5
    • z domu wychodz? tylko w drodze do szko?y
      2


Polecane posty

Witam, pare dni temu pojawił się pomysł aby zorganizować zlot (spotkanie) "Unitowców" (ludzi z wortalu).

Chcieliśmy na poczatku podpiąć się do ZPD (Zlot programistów Delphi) ale dla sporej grupy osób okazala się ta impreza za droga i nic z tego nie będzie :(

 

Więc chciałbym żebyście się tutaj wypowiedzieli co myślicie o zorganizowaniu takiego zlotu? czy moglibyście w ogóle sie ruszyć gdzieś poza swoje podwórko ? :> i do jakiej sumy pieniężnej możecie wyłożyć na taką imprezę, bo żarcia i wyra za free jeszcze nie dają ;P

 

Ponadto piszcie skąd jesteście żeby można było w miarę ustalić gdzie jest nas najwięcej i gdzie jest najłatwiej dotrzeć ;)

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie ;] Wybierzcie tylko datę i miejsce.

 

Zlot, a raczej zwykłe spotkanie na żywo z ludźmi z wortalu :)

 

Ewentualny nocleg polecam w akademikach. Cena zwykle ok. 25zł/noc.

 

Jak długo? co? jak? gdzie i z kim? do ustalenia.

 

W moim przypadku województwo kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią. Jednak mogę wpaść choćby do Lublina, dla mnie miejsce nie ma znaczenia ;p

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie ;). Na razie głosuję za nie wiem. Orientacyjnie to jestem z Zachodniopomorskiego. :). Zobaczymy skąd jest reszta :).

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie sam zapomniałem odpowiedzieć ;P

 

Ja jestem z Krakowa ;) wiec dojazd jest najłatwiejszy (chyba każdy wie gdzie to jest) z akademikami tez problemu by nie było.

 

Ale pamiętać trzeba ze wszystko trza rezerwować z wyprzedzeniem.

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z kujawsko-pomorskiego (Inowrocław) :) Jestem za takim zlotem... jednak czy bym pojechał? Zależy gdzie i na ile...

Taka propozycja... może Poznań? Moja siostra tam studiuje i mieszka właśnie w akademiku ;)

No i najlepiej jak na jakiś weekend... bo w inne dni niz sobota, niedziela to nie moge bo szkoła... :rolleyes:

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. wszystko ok ale najgorzej z wybraniem odpowiedniego miejsca. W zasadzie mógłbym pojechać gdziekolwiek, tylko żeby był załatwiony nocleg, Gifanonim mówił że może załatwić w Krakowie, ale tylko pare miejscówek więc - hm. Poza tym najlepiej się chyba spotkać na początku wakacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskar, ja mogłem załatwić kilka miejscówek na początek marca na ten zlot programistów delphi ale jeśli by się cos ustali z większym wyprzedzeniem i by się zarezerwowało, to do dyspozycji jest kupe miejsca na akademikach ;)

 

PS. Jak można poprawić orty w ankiecie ? :P

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje w moim przypadku odpadają. Lipiec - wrzesień będę poza Polską, a szczegóły w stopce :)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iii tam, tak to się nigdy nie spotkamy, bo każdy będzie chciał zrobić spotkanie niedaleko siebie..a właśnie, zróbmy spotkanie w moim mieście ;p

 

Dobra, widzę, że nie wszystkim pasi w wakacje, więc proponuje czerwiec. Oż, mi nie pasuje ;p chociaż mogę się wyrwać, najlepiej żeby w sobotę było spotkanie, co Wy na to?

 

Hm. Ci którzy będą jechać na 100% ustalą gdzie pojedziemy, a reszta się albo dostosuje, albo nie przyjedzie, bo inaczej nie znajdziemy miejsca. Chyba najbardziej jak na razie odpowiada ten Kraków bo sporo osób z tego co wyczytałem mogłaby tam dotrzeć. Tylko co/jak/kiedy? Nocleg rozumiem, że Gif by załatwił. Tylko telepać się do Krakowa ode mnie to jest kawałek, następnym razem w razie czego zrobimy w Warszawie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...