Skocz do zawartości

[Otaku]Najlepsze anime


Firen

Polecane posty

Ok. Po ciezkich chwilach jakie ostatnio przeszedlem, czas powrocic do normalnosci wink.gif

Dzisiaj interesuja mnie gusta forumowiczow w kategorii japonskiej animacji.
Podajcie tutaj swoje 3 najlepsze anime jakie kiedykolwiek obejrzeliscie, z krotka argumentacja.

1. Miyu The Vampire Princess
CYTATAnime wedlug mnie jest idealne pod kazdym wzgledem. Niezwykla atmosfera, ciekawe charaktery oraz fabula. Wszystko przekazane bez wiekszych wodotryskow, a mimo wszystko wciaga. Za to wszystko dostaje u mnie pierwsze miejsce. Pomijam fakt mojej fascynacji wampirami wink.gif
2. DragonBall/Z/GT
CYTATCo tu duzo pisac. Po prostu miecie wink.gif Ok, a tak na serio to seria nie jest idealna. Ciaglosc fabuly nie jest zachowana. Nawet ciag przyczynowo-skutkowy jest czesto zachwiany. Jeden wielki tasiemiec. Pomimo tych wszystkich wad seria DB wciagnela mnie niesamowicie. Mozliwe, ze jest to spowodowane dosc dlugim okresem czasu jaki przeznaczylem na zapoznanie sie z historia Songa i jego przyjaciol. Przeszedlem przez cale jego zycie, od czasow dziecinstwa, po dosc sedziwy wiek. Parafrazujac podsumowanie serii przez lektora 'Zdazylem go polubic' smile.gif
3. Aquarion
[quote] Trzecie miejsce dlatego, ze DB jest na drugim smile.gif Fabula jest, jak przystalo na anime tej klasy, wciagajaca wink.gif Jednak, jak w wiekszosci anime, najbardziej interesuja mnie wodotryski. (Lubie sobie poogladac ladne obrazki, no smile.gif) W Aquarionie gra swiatel oraz sceny walki po prostu miazdza. Jak ktos jest epileptykiem, moze miec problem smile.gif [/quote]

No to tyle ode mnie. Przymierzam sie do paru nowych produkcji, wiec ta lista ulegnie pewnie modyfikacji, ale tylko w mojej chorej swiadomosci wink.gif

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon Genesis Evangelion - lubie takie fabuły, anime świetne a manga dobra.
Samurai 7 (anime) - wciągające, czemu? Nie wiem ;p
GTO - anime nie jest za specjalne, ale za to manga miecie (lepszego nic nie czytałem).
Eden - anime nie badałem, ale manga rządzi, rewelacja.
Dragon Ball - cała seria łącznie z Z i GT jest super, anime nie badałem.
Naruto! o, Naruto rox, czytałem kilkadziesiąt tomów i one rządzą, anime jest takie sobie.

Podsumowanie: hm, radze obadać Eden jako anime (na pewno jest) i Samurai 7. Poza tym słyszałem że Hellsing i Full Metal Alchemist są świetne. NGE już znasz więc nie ma co go polecać jeszcze raz. Weź się zainteresuj też mangą GTO/Eden/Naruto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialem znac upodobania uzytkownikow smile.gif
Takie rankingi z krotkimi uzasadnieniami smile.gif
IMO Evangelion jest zajebisty, ale ma dwa minusy ktore wywalily go z mojego rankingu. Glowny bohater to ciota tongue.gif i beznadziejne zakonczenie (oba).

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Firen @ wto, 23 sty 2007 - 16:25) Ja tylko chcialem znac upodobania uzytkownikow smile.gif

No to masz moje tongue.gif

[quote] IMO Evangelion jest zajebisty, ale ma dwa minusy ktore wywalily go z mojego rankingu. Glowny bohater to ciota tongue.gif i beznadziejne zakonczenie (oba). [/quote]

Główny bohater, hmm, nie ja tak nie myśle, ale zakończenie (tylko jedno niestety widziałem) faktycznie jest dziwne, myśle, że trzeba by się głęboko zastanowić nad jego sensem w zespole badaczy by po 2-4 latach wysunąć jakieś tezy, które potem za 60 lat udowodniłby jakiś geniusz i by sprawa była rozwiązana, wtedy może byśmy spojrzeli na to z innej strony (wszystko jest względne). biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno z powodu mojej pogłębiającej się fascynacji Street Fighter'em obejrzałem Street Fighter: The Animation... warto było :]
A tak to kiedyś tam oglądałem Pokemon'y i muszę napisać, że nieźle mnie to wciągnęło swojego czasu smile.gif Charizard rules biggrin.gif
Nie wiem czy to Japońskie, ale jako, że jestem fanem Mortal Kombat to oglądałem serial animowany - Mortal Kombat: Defenders of the Realm. No ale pasjonat jakiejś rzeczy we wszystkim co zawiera dane postaci, znajdzie coś dla siebie smile.gif
Teraz żadnych bajek, tylko Jason... - animacje flash na newgrounds są wypasione tongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarizard sie nie słuchał Asza ! Ale w pewnym odcinku zgodził sie walczyć! Pamietam to ! Ten pokemon nie słuchał sie jeszcze jako Czarmylion tongue.gif czyli druga przemiana . Asz przegrał lige pokemon przez to ,ze Czalizard zasnoł sobie na polu walki. biggrin.gif:D:D A Pikaczu bał sie pokeballa biggrin.gif

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Czarizard sie nie słuchał Asza ! Ale w pewnym odcinku zgodził sie walczyć! Pamietam to ! Ten pokemon nie słuchał sie jeszcze jako Czarmylion tongue.gif czyli druga przemiana . Asz przegrał lige pokemon przez to ,ze Czalizard zasnoł sobie na polu walki. biggrin.gif:D:D A Pikaczu bał sie pokeballa biggrin.gif [/quote]

dobrze mowisz filuu happy.gif
Ale najlepsze Anime to i tak DragonBall, no jeszcze mi sie podoba
Cowboy Bebop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...