Jump to content

Pauli512

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Pauli512

 • Rank
  Nowy na forum
 1. A to, że jest na maturze jest bardzo interesujące! Może faktycznie znajdą się programiści dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, potrafiący głównie starsze języki programowania. To oczywiste, że takie widełki nie wystarczą na seniora! Zastanawia mnie jednak, jakie są w przypadku Delphi w Krakowie, żeby też nieco zmienić ofertę.
 2. A myślisz, że jest szansa na znalezienie takiego juniora np. po technikum? Czy tam też nie uczą już takich technologii? Wiem, że na studiach na informatyce uczą się Delphi i Pascala, ale bardziej po to, żeby poznać "historię" i nie wiem czy ktokolwiek dalej się tym zajmuje. A znasz może widełki? Ile zarabia taki regular/senior?
 3. Cześć, Mam mały problem. Jestem rekruterką IT i poszukuję programisty Delphi, najlepiej juniora. Zastanawiam się skąd można wziąć takich ludzi i czy ktokolwiek jeszcze programuje w tym języku, nie licząc osób, które są seniorami i mają olbrzymie doświadczenie. Wiem, że ten język nadal jest rozwijany, zastanawiam się jednak jaka jest szansa na znalezienie takiego programisty. Pod linkiem dostępna jest oferta, gdyby ktoś zechciał się podzielić przemyśleniami, co należy w niej zmienić lub jak odnaleźć tego jedynego (a właściwie dwóch), to będę bardzo wdzięczna: http://makemymind.pl/szkolenia/1333/. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc! Jeśli macie jakiegoś znajomego, który byłby zainteresowany lub sami jesteście poszukiwanymi przeze mnie programistami, śmiało ślijcie CV i wszelkie zapytania
×
×
 • Create New...