Jump to content

DevPort

Super użytkownicy
 • Posts

  187
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DevPort

 1. Przykładowe opcje. 1.Uporządkowanie serwisu na nowo ( stary układ bloków na stronie głównej), opracowanie nowych działów bardziej intuicyjnych. 2.Skupienie się na poprawie działania serwisu (obecnie nie widzę np. możliwości dodawania, proponowania nowych artykułów). 3.Po wszelkich poprawkach można równolegle tworzyć własny zamknięty CMS'a pod serwis, krok po kroku... 4.W międzyczasie staranie się o dodawanie treści i tu należy się zastanowić nad tematyką: 4.1 Serwis ogólny opowiadający o różnych językach: C/C++, PASCAL, PHP itp. 4.2 Skupienie się na dwóch językach C++/Delphi 4.3 Skupienie się na jednym konkretnym języku (wg nazwy serwisu należałoby wybrać Delphi jako wiodący język) Wszystko to wymaga dużego wkładu własnej pracy i zaparcia. Należy jednak traktować całość jako hobbystyczne zajęcie w czasie kiedy się nudzimy Wszelka krytyka mile widziana.
 2. Wybacz... faktycznie był stary nie używany Już jest poprawny. Sam programuję lecz w C pod ARM w kierunku elektroniki (hobbystycznie) lub w Free Pascall projekty konsolowe. Obecnie próbuję przesiąść się na Ubuntu i uczę się C/GTK+. Sercem bliżej mi do FPC, praktyką do C. Może i Delphi jest nie popularne jednak tworzenie wortalu z nazwą domeny biorącą się z tego języka, a przeznaczeniem ogólnym lub pod C/C++ mija się z celem. Światkami tego mijania jesteśmy w obecnej chwili. Jeżeli chodzi o mnie to regularnie wskakuję na tą stronkę kilka razy w tyg.. Istnieją strony ukierunkowane na daną technologię C++/Pascal/Assember kolejno: C++0x.pl / pps4s.co.uk / nevar.pl Napisz do mnie teraz to pogadamy.
 3. A może czas wrócić do korzeni z tym serwisem ? Mogę się narazić innym, jednak zdania jestem, że należałoby podjąć jakieś decyzje na temat istnienia wortalu. 1. Zamknąć 2. Trzymać dalej w obecnej formie 3. Skupić się na jednej technologii / języku (C/C++ lub wracając do korzeni na Delphi/FPC) Nakiel pisz do mnie na email. Jeżeli nie masz ochoty tego utrzymywać to tym bardziej się do mnie odezwij.
 4. Aż tak kiepsko? Ps ile to Ciebie kosztuje utrzymanie tego serwisu?
 5. Jak widzę, unit stoi osamotniony, czasami jakiś elektron napisze posta aby mu pomóc. Samo forum sypie się z po edycji czegokolwiek... Można jakoś temu zaradzić ? Można jakoś unit pomóc ? Nakiel potrzebujesz pomocy by coś z tym serwisem zrobić to pisz, może się coś zdziała. Pozdrawiam.
 6. @Moderatorzy: Poprawcie forum, bo nazw tematów nie widać i jest błąd!
 7. Nakiel, jak dla mnie unit1 powinien przynajmniej posiadać możliwość tworzenia projektów jak na warsztacie, lecz takich bez ograniczeń w stylu "tylko gry". Dalej takie projekty nie powinny być ograniczane do jednego użytkownika, czyli ktoś zakłada projekt i posiada możliwość dodawania do niego użytkowników z serwisu. Taki system pokazywałby kto pracuje nad danym projektem (tym samym zachęcałoby może innych do dołączania się do nich). Czemu mi tak chodzi o te projekty... ? Zauważ, że każdy chce coś pisać, często jest tak, że są chęci, jest jakaś wiedza, lecz brak pomocy. To zamiast pisać na forum "szukam ludzi do grupy programistycznej" można by po prostu zacząć pewien projekt i jeżeli kogoś to zachęci to by się dołączył i tak powstawałyby grupy programistów danych aplikacji.
 8. Dziwne u mnie w MiniOpera są i jest wszystko w porządku... ;]
 9. xevil21 To Cię mocno przepraszam... Wyskoczyłeś z tymi pytaniami... no ale nie ważne. Zgadzam się również z Tobą co do Pozdrawiam B)
 10. Z tego co widzę to Ty masz problem, jedno złe, baa nawet neutralne słowo o Linuxie i już wyskakujesz z wielkim ALE. Nikt nie zabrania pisania o linux-ie, windows-ie, BeOs-ie, czy nawet MacOS-ie, chodzi raczej o narzucanie komuś jaki to dany system nie jest. Ankieta pokazuje jaka jest sytuacja i najlepiej było by skończyć temat, by czasem nie wszczynać jakiś dziwacznych, bezsensownych sprzeczek dot. systemów operacyjnych. Pozdrawiam
 11. Jason nie chodzi o to, że "sami Window$iarze"... chodzi o to, że wy jako użytkownicy Linuxa strasznie się nim chwalicie, jak by on był czymś świętym... przypominają mi się Jehowi (bez obrazy dla tych którzy są nimi), jednak oni w ten sam sposób nakłaniają do przejścia na swoją wiarę. Pierw mówią o czymś co normalnie ludzkie... po czym za każdym razem wkraczają w strefę religijną. To samo jest z wami to raczej Ty po za niego wykraczasz pisząc o linuxie w tematach nie związanym z tym systemem operacyjnym. Pozdrawiam.
 12. Parę razy przyjrzałem się jakie Blind wystawia komentarze, do jakich postów... i choćby na podstawie tego z Toolbarem w zupełności miał rację co do swej wypowiedzi. Jeżeli ktoś pisze w nowym temacie, że chce toolbara z windy zmienić, czy coś... to trzymajmy się ludzie windy... nie schodźmy na boczny tor, bo tylko zwiększamy niepotrzebną ilość postów w temacie. To tak jak by ktoś majstrował przy motocyklu... a inni mu się wtrącali z możliwościami roweru górskiego... W tej sytuacji jestem za pozostawieniem Blinda na stanowisku Mod-a. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...