Jump to content

Stelma

Super użytkownicy
  • Posts

    99
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Stelma

  1. Witam, Moderatorów proszę o nie usuwanie topicu. Od razu mówię iż to nie jest kolejny topic w stylu "o nie unit1.pl praktycznie nie żyje co dalej będzie z tym serwisem !!". A raczej czy administracja zamierza zrobić coś w kierunku rozwoju serwisu. Jakieś nowe arty, konkursy (jeżeli byłby sponsor), filmy z jakiś konferencji czy coś. W skrócie jakie są dalsze plany serwisu. A może my sami użytkownicy mamy jakieś pomysły ? Proszę jedynie o nie pisanie że użytkownicy mogą sami przecież proponować arty, jeżeli nam dzikusą się czegoś nie da / nie każe to tego nie zrobimy Proszę powstrzymać się od porównania naszego portalu z jakimś innym. One mają swoje sprawy swoje życie i swoje problemy. Ps. Ja wiem że została zmieniona szata graficzna z czego ogromnie się cieszę, lecz jest ona najmniej potrzebna użytkownikom Moje propozycje (aby nie było że gołosłowny jestem) - Połączenie portalu z blogami: "Tostera", "Force", "Blinda" (możliwe że inna tematyka jednak ich wpisy czasami to perełki przeznaczone do czytania ) - Stworzenie działów bardziej popularnych języków: "PHP", "Lua" itp. - Relacje z jakiś konferencji (każdy z nas mieszka w jakimś mieście w którym mógłby podziałać )
  2. No cóż ja go nie mam Wiem bo się męczyłem z 10 min by napisać temat Ale skoro u innych jest to nie było tematu ;P i można usunąć ten mój wpisik.
  3. Nowe forum nie ma guzików napisz nowy temat w wersji mobilnej na operze mini.
  4. Błagam o dodanie możliwości powrotu na stary styl forum jestem zacofany w rozwoju ale te "nowoczesne" style rażą mnie bardzo w oczy.. A tak to nie wiem co się zmieniło ^-^
×
×
  • Create New...